Warunki rezerwacji kociaka w Hodowli Gang Futrzaka*PL


1.Wszystkie kocięta opuszczające nasz dom posiadają pełny pięciopokoleniowy rodowód wystawiony przez PZF (WCF) oddział w Warszawie gdzie zarejestrowana jest nasza Hodowla.Nie sprzedajemy kociąt BEZ RODOWODU !

2.Kocięta opuszczają Nasz dom po ukończeniu 14-15 tygodni życia. Są wtedy dwukrotnie zaszczepione na choroby zakaźne oraz dwukrotnie odrobaczone ( z zachowaniem kwarantanny)zaczipowane,po zabiegu kastracji oczywiście posiadają książeczkę zdrowia potwierdzającą wykonanie szczepienia i odrobaczenia.

Czas 14-15 tygodni spędzony w hodowli jest kociakowi niezbędny do prawidłowego funkcjonowania w domu razem z ludźmi.W tym czasie uczy się czystości ( korzystania z kuwety oraz drapaka ), samodzielności ( po tym czasie jego jedynym pożywieniem jest sucha karma i puszki ) ,współistnienia w jednym domu razem z ludźmi i innymi kotami więc są prawidłowo zsocjalizowane i jest im dużo łatwiej zaklimatyzować się wnowym środowisku po przeprowadzce.Dużą uwagę przykładamy do przyzwyczajenia kociaków do podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych takich jak obcinanie pazurków, czyszczenie uszu czy przemywanie oczu aby nowy właściciel nie miał problemów przy pielęgnacji kotka.

3.Mamy duże doświadczenie w odchowywaniu małych kociąt ,nasze maluszki są dobrze zsocjalizowane z ludźmi.Zawsze staramy się aby nasze kocięta były doskonale przygotowane do zmiany domu i życia w rodzinie z ludźmi i innymi zwierzętami.

4.Cena kociaka z przeznaczeniem do Hodowli i Rozmnażania ustalana jest indywidualnie i zawsze jest wyższa niż ta podana w ogłoszeniach internetowych.

W przypadku kiedy kociak nie jest przeznaczony do dalszej hodowli czyli został sprzedany na tzw."kolanka" opuszcza nasz dom już po zabiegu kastracji/sterylizacji.

     

W celu rezerwacji wybranego kociaka z naszej Hodowli (oczywiście po wcześniejszym kontakcie telefonicznym bądź mailowym) należy wpłacić zadatek w wysokości 1000zł na moje konto :


- Zadatek wpłacony celem rezerwacji wybranego kociaka w przypadku rezygnacji z rezerwacji (bez względu na powód) nie podlega zwrotowi w żadnej jego części ponieważ po wpłacie zadatku wybrane kocie nie jest oferowane do sprzedaży innym osobom tylko "rośnie" dla osoby dokonującej rezerwacji,więc tym samym hodowca traci możliwość sprzedaży tego kociaka innej osobie.Kwota zadatku jest zabezpieczeniem dla Hodowcy na koszty utrzymania gdyby osoba rezerwująca się rozmyśliła z zakupu kotka a dla osoby rezerwującej jest gwarancją,że wybrane kocię nie będzie oferowane do sprzedaży innym osobom i rośnie tylko dla niego :)
Jeżeli wybrane i zadatkowane kocie z przyczyn niezależnych od hodowcy nie będzie mogło zostać sprzedane np. wada rozwojowa itp....(sprzedany może zostać tylko 100% zdrowy kociak), a Państwo nie chcą zdecydować się na innego kociaka z naszej hodowli to hodowca zwraca kwotę zadatku w całości.

Podlewska Izabela

Bank BNP PARIBAS : 68 1600 1462 1844 2366 8000 0001


Wpłata zadatku na moje konto bankowe jest równoznaczna z tym ,iż akceptują Państwo w/w warunki rezerwacji kotka w mojej Hodowli :)


W tytule przelewu proszę wpisać swoje Nazwisko i imię rezerwowanego kociaczka. W momencie wpływu zadatku na moje konto wybrany kociak jest zarezerwowany co zostaje odnotowane na stronie Hodowli w zakałdce "kocięta". Do nowego właściciela drogą mailową wysyłamy zdjęcia rosnącego kociaka z opisem postępów w rozwoju.

Data odbioru kociaka może ulec zmianie jeżeli kociak w sposób niestandardowy zareaguje na szczepienie bądź odrobaczenie - co oczywiście ma prawo się wydażyć. Wtedy czas między szczepienieami się wydłuży i o terminie odbioru maluszka zadecyduje lekarz weterynarii który opiekuje się naszymi zwierzętami.Najważniejszą dla nas rzeczą jest dopilnowanie aby maluszek na czas odbioru przez nowego właściciela był w 100% zdrowy i zabezpieczony szczepieniami ponieważ przeprowadzka do nowego domu i zmiana otoczenia oraz rozłąka ze wszystkim co do tej pory kociak znał i uznawał za swój dom jest dla maluszka ogromnym stresem i przeżyciem co wiąże się ze spadkiem odporności więc staramy się aby na ten ciężki czas maluszek był maksymalnie zabezpieczony.      


Prosimy o przemyślane rezerwacje.Zadatek wpłacony celem rezerwacji wybranego kociaczka w przypadku rezygnacji z rezerwacji nie podlega zwrotowi w żadnej części.